WEB DESIGN


KUPIPROG bėnė dizajnimin e web faqeve profesionale nė bazė tė kėrkesave dhe nevojave tuaja pėr ndėrmarrje, pėr organizata ose faqe personale. Nėse doni ti prezantoni ofertat, produktet dhe shėrbimet tuaja nė internet tek klientėt tuaj, interneti sot ėshtė mėnyra mė e mirė dhe mė e lirė e marketingut nė tėrė botėn. Ne programojmė web faqen nė disa gjuhė programore si: HTML, PHP, XHTML, JavaScript, Flash etj. Qėllimi ynė ėshtė suksesi juaj nė internet. Me njė ēmim tė volitshėm ne mund ta punojmė faqen tuaj nė internet, na kontaktoni tani dhe pėrfitoni nga ofertat tona pėr ju.

WEB HOSTING


HostingKUPIPROG ofron edhe hapėsirė (hosting) pėr faqen tuaj nė internet. Nė bashkėpunim me disa (hosting) kompani amerikane, kemi krijuar disa nga oferta mė tė mira qė ekzistojnė sot nė treg me ēmime tė volitshme, zgjidhni njė nga pakot pėr faqen tuaj.

Pako 1 vjeēare Super

Pako 1 vjeēare Premium

Pako 2 vjeēare Premium

Pako 3 vjeēare Premium

DOMAIN NAME / EMRI

DomainKUPIPROG bėnė edhe regjistrimin e Domain emrave tė ndryshėm pėr webfaqen tuaj nė internet: .com / .net / .org / .biz / .info etj. p.sh. emrijuaj.com. Shiko a ėshtė domaini juaj i lirė? lexo mė shumė .COM
.NET
.ORG
.BIZ
.INFO
= 9.95€
= 9.95€
= 9.95€
= 8.95€
= 5.95€

MIRĖMBAJTJE


MiremajtjeKUPIPROG bėnė dhe mirėmbajtjen e faqes tuaj nė internet. Mirėmbajtja ka pėr qėllim freskimin dhe ndryshimin e faqes tuaj me informata tė reja tė cilat ju doni ti vendosni nė faqen tuaj me kalimin e kohės.


DIZAJN GRAFIK


Dizajn GrafikKUPIPROG bėnė edhe krijime grafike me teknologjinė e kohės dhe me programe tė ndryshme. Disa nga krijimet tona grafike janė: Logo, kalendarė, vizitkarta, katalogė, animime, reklama, broshura, banera, CD paketime, ballina tė librave etj.